Spacious 3Br Family Home With Big Garden

  • 104 m²

Spacious 3Br Family Home With Big Garden Manchester van 104 vierkante meter bevindt zich binnen 7 km van de John Rylands Library en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.

De gesitueerde in Manchester Spacious 3Br Family Home With Big Garden beschikt over uitzicht op de tuin. De 2-badkamer woning heeft een badkamer, voorzien van een douche. Een haardroger zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

Deze villa beschikt over een complete keuken, evenals een eetgedeelte voor self-catering. Er zijn ook een koelkast, een oven en glaswerk om uw eigen maaltijd te bereiden. Wilton Arms Hotel biedt gasten Britse gerechten en ligt binnen het bereik van Spacious 3Br Family Home With Big Garden.

Het Joods museum van Manchester is op 10 minuten met de auto gesitueerd. Deze 3-slaapkamer villa ligt niet ver van uitgaansgelegenheden zoals golfclub Blackley. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de Kunstgalerie van Manchester, gelegen 8 km verder. Het dichtstbijzijnde treinstation is Deansgate, binnen een autorit van 10 minuten vanaf dit vakantiehuis.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Spacious 3Br Family Home With Big Garden Manchester
Cozy 5-Bed Caldecott Stays-Sleep 6
Mobiele prijsaanbieding

Cozy 5-Bed Caldecott Stays-Sleep 6

9.2
Schitterend 13 beoordelingen
682 m van de accommodatie
USD 219 USD 197
per nacht
Stay In Style
Mobiele prijsaanbieding

Stay In Style

1 km van de accommodatie
3 Bedroom Home Close To Mcr City Centre
Mobiele prijsaanbieding

3 Bedroom Home Close To Mcr City Centre

8.1
Heel goed 11 beoordelingen
2.1 km van de accommodatie
USD 135 USD 122
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Zithoek
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Wat is de tijd van in- en uitchecken bij Spacious 3Br Family Home With Big Garden?
      Gasten van Spacious 3Br Family Home With Big Garden moeten uiterlijk om 23:59 in te checken en tot 10:00 uit te checken.
    • Welke restaurants liggen er in de buurt van Spacious 3Br Family Home With Big Garden?
      Restaurants in de buurt van Spacious 3Br Family Home With Big Garden zijn Wilton Arms Hotel restaurant, dat Britse gerechten (binnen 12 minuten lopen van de accommodatie) serveert, evenals Found You Tapas cafe restaurant beroemd voor Portugese keuken (op 650 meter afstand).
    • Heeft Spacious 3Br Family Home With Big Garden een keuken?
      Ja, Spacious 3Br Family Home With Big Garden heeft een ingerichte keuken met een koelkast, een oven en glaswerk.
    • Mag ik mijn huisdier naar Spacious 3Br Family Home With Big Garden meenemen?
      Ja, Spacious 3Br Family Home With Big Garden is huisdiervriendelijk. Hoewel het wordt aanbevolen om vooraf te bellen voor bevestiging.
    • Zullen we genieten van het uitzicht bij dit vakantiehuis?
      Ja, gasten kunnen genieten van uitzichten op de tuin die beschikbaar zijn in dit vakantiehuis.
    • Heeft deze villa een bubbelbad?
      Ja, deze villa biedt een openbaar bubbelbad.
    • Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in Spacious 3Br Family Home With Big Garden?
      Gasten kunnen het City of Manchester 'Etihad' Stadium bezoeken, gunstig gelegen binnen een autorit van 15 minuten vanaf Spacious 3Br Family Home With Big Garden.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Spacious 3Br Family Home With Big Garden Manchester

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten